O mnie

Obraz może zawierać: tekst

Ahoj!

Witaj na wycieczkowcu „Polka z Lasu”, ja jestem Katarzyna i będę Twoim kapitanem podczas tej podróży. Zanim jednak wyruszymy, trochę Ci o mnie opowiem.

Jak mam na imię już wiesz, jestem studentką, przyszłą żoną, matką jednego kota, panią domu, a przy okazji żyję w nieformalnym związku z patelnią, garnkiem i piekarnikiem. Można powiedzieć, że nasza podróż dotyczyć będzie głównie tego związku.

Od dawna czułam pociąg do garnków, aż w końcu przerodziło się to w pasję, którą pragnę dzielić się z innymi. Jestem zdania, że poprzez dania z różnych regionów świata można po nim „podróżować”, a nawet…cofać się w czasie. Uwielbiam opracowywać przepisy na bazie receptur pochodzących z okresu, kiedy naszego i innych krajów z różnych powodów nie było jeszcze na mapach lub znajdowały się pod obcym panowaniem. Nie cierpię przeliczać miar na te, z których korzystamy obecnie, ale za każdym razem efekty są warte, więc kontynuuję działania.

Poza tym, raz na jakiś czas, porozmawiamy o innych rzeczach, czasem o kosmetykach, czasem o książkach, jeśli uznam, że chciałabym coś polecić lub zdecydowanie odradzić. Chciałabym pokazać Ci również różne propozycje ulepszenia działania gospodarstwa domowego, które się u mnie sprawdziły. No i jak to u kobiet bywa, czasami po prostu będę musiała się uzewnętrznić.

Poczęstuj się kawą, herbatą i ciastkami, usiądź wygodnie i czuj się jak u siebie w domu. Zawsze będziesz tu mile widziany 🙂